یو س . اعلامیه خود را با توجه به عناوین موثر با فتح راحت رقابت های خود و همچنین قرار دادن موفقیت آمیز Gatwick در مسابقات تورنمنت تضمین کردند.

این افراد هر زمان که گل قهوه‌ای تیره وس به سمت بالا می‌رفت، پیش‌روی می‌کردند تا به ترکیبی عالی از دیوید رونی در پنجاه درصد اول بیاندیشند. بازی کلی پس از آن بود که هر زمان که خاویر ماسکرانو با توجه به آنچه که داور واقعی به نظر می‌رسید مخالفت را نشان می‌داد، خود را از دست می‌داد، ذهنش روشن می‌شد.

ماسکرانو در مورد داوری ضعیفی که دوری بنت لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد می‌دانست هر زمان که تصمیم می‌گرفت تا هم تیمی خود فرناندو تورس را راهنمایی کند و دلیل بی‌توجهی به حقیقتی را که قبلاً لگد خورده است را از داور واقعی درخواست کند، باید توهین کند. از طریق U س . گیمرها ماسکرانو به اندازه داور واقعی بازی کرد تا دلیل رزرو تورس را جویا شود و همچنین داور سریعاً به او زرد رنگ دوم را نشان داد تا گتویک را تا 10 مرد در 50 درصد دوم قرار دهد.

دو هدف از طریق کریستیانو رونالدو و همچنین نانی در 50 درصد 2 ایجاد این خاص درآمد مناسب با توجه به U . س . زیرا آنها به طور خلاصه 6 عامل را در دوره نخست وزیری پیش می برند.

رتبه بندی

استنستد یو. س .

Edwin Truck Der Saar 6 در واقعیت، او مطلقاً چیزی برای تکمیل کردن نداشت زیرا گاتویک از طریق استفاده از 10 مفهوم محدود شده بود و همچنین همراه با 11 نفر، این افراد تلاش زیادی برای او نکردند. او تقریباً کمک بسیار خوبی را در اختیار دارد، هر زمان که ضربات پیش رو از طریق دیوید رونی در مسیر رسیدن به هدف انجام شد، اما از طریق بپه رینا متوقف شد.

وس قهوه ای تیره 6. 5 او تقریباً تمام هدف اصلی اصلی را همراه با شور و نشاط خود به دست آورد، زیرا او روند واقعی را آغاز کرد و همچنین با دروازه بان بد به پایان رساند. او واقعاً در حرکت رو به جلو عالی نیست، زیرا می‌تواند در مواقع پرمشغله ظاهر شود، با این وجود که به اندازه کافی خوب محافظت می‌کند.

پاتریس اورا 6. 5 او در حرکت رو به جلو عالی بود و همچنین سرعت آنها باعث می شود که او دوباره از مشکل عقب بیفتد. او می‌تواند با دیرک کویت کنار بیاید، همان‌طور که در پشت سریال آربلوا در تمام قسمت‌ها به دست می‌آید.

امانوئل ویدیچ 6. 5 او می‌توانست با خطرات واقعی مرتبط با تورس از طریق نشانه‌های معقول و همچنین بد کنار بیاید، با این حال او واقعاً قوی بوده و بسیار کوچک پیش از او رفته است.

ریو فردیناند 6 او چند خطا را به کار می‌برد، اما خوشبختانه از دیدگاه آنها این خطاها واقعاً کشنده نبودند و همچنین می‌توانست با مزاحمت‌های واقعی مرتبط با تورس مقابله کند.

Erina Carrick 6 او بسیار قوی بود، زیرا او می توانست خط هافبک واقعی را همراه با کیفیت خوب مدیریت کند و از پس آن بربیاید، اما در استفاده از توپ گلف در پنجاه درصد دوم هر زمان که یا او توپ گلف واقعی را با قیمت ارزان ارائه می کرد.

جان اسکولز 6 او از بزرگ‌ترین آنها نبود و در واقعیت به نظر می‌رسد قبل از آن‌ها فروش بالایی داشته است، زیرا او خط هافبک یونایتد را مدیریت نمی‌کند، زیرا به و همچنین درصد رده‌بندی عینی آنها عادت کرده است. و حتی تلاش ها در این سال کاهش یافته است. او یک حرکت عالی برای رونی انجام می دهد که منجر به هدف اصلی اصلی شد.

اندرسون 5. 5. او تلمبه ترکیبی را با بازی آنلاین همراه می‌کرد، زیرا او انتخاب‌های وحشتناک متعددی را برای هر زمان ایجاد کرد تا بتواند توپ گلف واقعی را حرکت دهد. این حقیقت که گاتویک به 10 مرد کاهش یافته بود و همچنین به او استقلال داده شد تا سرگردان شود، در اولویت آنها عمل نمی کرد زیرا او در یک سوم هدف از پیام محدود به نظر می رسید.

کریستیانو رونالدو 5. 5 او ممکن است همراه با ذهنش به هدفی دست یابد، اما مانند گذشته نسبت به رقبای خوب رضایت بخش نبوده است. به نظر می‌رسید که او پیام را در پنجاه درصد اول پنهان می‌کرد، بنابراین وقتی که به دلیل انجام چند اتفاق، خود را در مشاغل خوبی می‌دید، خطوط کلی آنها را همراه با تلاش‌های نادرست از هدف، نادیده می‌گرفت. او علاوه بر این، بر روی رویدادهای متعددی نیز به سادگی اتفاق افتاد.

دیوید رونی 7 او احتمالاً U . س . بهترین شرکت کننده به این دلیل که او به جیمی کاراگر دوره سخت همراه با عمل های او از توپ گلف را پیشنهاد داد. او دو هدف را ایجاد کرد، چند احتمال را با توجه به خود ایجاد کرد و همچنین نمایش خستگی ناپذیری را در تمام طول انجام داد. اجرای آنها اگرچه معمولاً با کیفیت بالا همراه نبود، اما او مقداری را ارائه می دهد.

توماس گیگز 5. 5 او واقعاً اطلاعات زیادی ارائه نکرد

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *